Parkstad Concours Hippique Veendam 29 en 30 juni 2019 - zaterdag

Lijst gemaakt op: 29-06-2019 22:01:45

Parkstad Concours Hippique Veendam 29 en 30 juni 2019


B dressuur pony's zaterdag 29 juni 2019

Ring 1
Datum: 29-06-2019
Aanvang: 08:30

Jury bij C: Pit, J.S.

B/A-B/B, proef 3 (3 combinaties)
Rang Ruiter Pony Kl. Cat. Vereniging ptn.
1 Tessa Ploeger Femke B B Woudruiters, PC. De 185,5
 
2 Djoa Plak Hambroek's Rachel B B Eelde (PC), Hippisch Centrum 182,5
3 Marlou Buitenhuis Equile's Delano B B   178

B/C-B/D-B/E, proef 3 (16 combinaties gestart en nog 3 te gaan)
Rang Ruiter Pony Kl. Cat. Vereniging ptn.
1 Mascha Weinans DDM Defilé de Mode B D Boekweitruiters, PC. 209,5
2 Daniel Vogelaar (Sel) Desailly L B D Nienoord, PC. 207
3 Silke Fledderman (Sel) Rheezerhoeks Emeline B E Menterwolderuiters, PC. De 199,5
4 Floor Mollema (Sel) Haversteins Oilily B D Fivelruiters, PC. De 199
 
5 Indy Schülle (Sel) Amber S B D Lipizza Veendam, St. Manege 198,5
6 Nanke Martini (Sel) Orchid's Himalayan B D Nienoord, PC. 193
7 Merel van der Flier (Sel) Ster van Nova stables B D Oldambt, PC. 188,5
8 Jasmijn Lutter (Sel) Fiësta de Verano B E Goorechtruiters, PC. 188
9 Nienke Mellema (Sel) Igor B D Oldambt, PC. 185,5
10 Evelien Bergman (Sel) Zonnehoeve's Gentle B D Veendam e.o., PC. 182,5
11 Nardien Edens (Sel) Killaturley Beauty B E Niop, PC. 181,5
12 Willemijn Slager Prins B D Abdijruiters, PC. De 180
13 Alice Hoekzema Katie B D Driesporen, PC. De 178
14 Britt Renken (Sel) E'dusance B E Woudruiters, PC. De 175,5
15 Amber van Dijk Lilly B E   171,5
16 Minte Rinia (Sel) Charmeur B E   165,5
x Fabienne Spieker Tunja's Trish B D Veendam e.o., PC. NG
  Anouk Haaijer (Sel) Amina Jewels Jakita B D Woudruiters, PC. De  
  Joyce ten Have (Sel) Borghof's Marrit B E Driesporen, PC. De  
  Jade Schipper (Sel) Golden Beauty B D Neta, PC.  
Terug naar de top

B dressuur pony's zaterdag 29 juni 2019

Ring 2
Datum: 29-06-2019
Aanvang: 08:38

Jury bij C: Velde - Van der Molen, H.M. Van der

B/A-B/B, proef 4 (3 combinaties)
Rang Ruiter Pony Kl. Cat. Vereniging ptn.
1 Tessa Ploeger Femke B B Woudruiters, PC. De 185
 
2 Marlou Buitenhuis Equile's Delano B B   174
3 Djoa Plak Hambroek's Rachel B B Eelde (PC), Hippisch Centrum 171

B/C-B/D-B/E, proef 4 (18 combinaties)
Rang Ruiter Pony Kl. Cat. Vereniging ptn.
1 Mascha Weinans DDM Defilé de Mode B D Boekweitruiters, PC. 213
2 Indy Schülle (Sel) Amber S B D Lipizza Veendam, St. Manege 210
3 Daniel Vogelaar (Sel) Desailly L B D Nienoord, PC. 205
4 Floor Mollema (Sel) Haversteins Oilily B D Fivelruiters, PC. De 203
5 Nanke Martini (Sel) Orchid's Himalayan B D Nienoord, PC. 201,5
 
6 Evelien Bergman (Sel) Zonnehoeve's Gentle B D Veendam e.o., PC. 199,5
7 Nardien Edens (Sel) Killaturley Beauty B E Niop, PC. 197,5
8 Jade Schipper (Sel) Golden Beauty B D Neta, PC. 197
9 Minte Rinia (Sel) Charmeur B E   191
10 Merel van der Flier (Sel) Ster van Nova stables B D Oldambt, PC. 190
11 Britt Renken (Sel) E'dusance B E Woudruiters, PC. De 186,5
12 Joyce ten Have (Sel) Borghof's Marrit B E Driesporen, PC. De 185
13 Nienke Mellema (Sel) Igor B D Oldambt, PC. 183
14 Jasmijn Lutter (Sel) Fiësta de Verano B E Goorechtruiters, PC. 182,5
15 Anouk Haaijer (Sel) Amina Jewels Jakita B D Woudruiters, PC. De 178,5
16 Willemijn Slager Prins B D Abdijruiters, PC. De 175
17 Alice Hoekzema Katie B D Driesporen, PC. De 170
18 Amber van Dijk Lilly B E   166,5
x Fabienne Spieker Tunja's Trish B D Veendam e.o., PC. NG
Terug naar de top

L1 en L2 dressuur pony's

Ring 3
Datum: 29-06-2019
Aanvang: 08:30

Jury bij C: Renkema, A.G.

L1/C-L1/D-L1/E, proef 7 (10 combinaties)
Rang Ruiter Pony Kl. Cat. Vereniging ptn.
1 Lotte van den Donker (Sel) Miss Pommely L1 E Bongerd, PC. De 200
2 Gwen Brontsema (Sel) Ainsley L1 D Z.E.O., PC. 196
3 Karlijn Santbrink (Sel) Storm L1 D Ravenruiters, PC. De 191,5
 
4 Evelyn Speelman (Sel) Reekamp's Slogan L1 D Driesporen, PC. De 190,5
5 Sabine Van der Velde (Sel) Juventus L1 E Nienoord, PC. 187,5
6 Lotte van Rossum (Sel) Sandokan L1 D Nienoord, PC. 184
7 Ella De Bont (Sel) Mona L1 D Biessum VOF, Manege 182
8 Dianthe Aanen (Sel) Roos VK L1 C   181,5
9 Fabienne Carol (Sel) Desi L1 D Ommelanden (RPC), PC. De 181
10 Indy Tammes (Sel) Saviera L1 D Driesporen, PC. De 174,5

L2/C-L2/D-L2/E, proef 11 (7 combinaties)
Rang Ruiter Pony Kl. Cat. Vereniging ptn.
1 Valerie Orsel (Sel) Hagelkruis Bastiaan L2 E Driesporen, PC. De 201
2 Patrick Trijbels (Sel) Castlerock van de Adelaarshoeve L2 D Niop, PC. 194
 
3 Jolienke Huisman (Sel) Dior L2 D Oldambt, PC. 191,5
4 Leonie Drenth (Sel) pol's max L2 D   191
5 Pascalle Boxman (Sel) Ivy La Sydney L2 D Niop, PC. 181,5
6 Jessica Hunziker (Sel) Pretendent De Civry L2 D Nienoord, PC. 179,5
7 Bas Van Rulo (Sel) Ster van Nova stables L2 D Oldambt, PC. 178
Terug naar de top

L1 en L2 dressuur pony's

Ring 4
Datum: 29-06-2019
Aanvang: 08:38

Jury bij C: Renken - Slik, M.

L1/C-L1/D-L1/E, proef 8 (10 combinaties)
Rang Ruiter Pony Kl. Cat. Vereniging ptn.
1 Sabine Van der Velde (Sel) Juventus L1 E Nienoord, PC. 210,5
2 Evelyn Speelman (Sel) Reekamp's Slogan L1 D Driesporen, PC. De 204,5
3 Gwen Brontsema (Sel) Ainsley L1 D Z.E.O., PC. 193
 
4 Fabienne Carol (Sel) Desi L1 D Ommelanden (RPC), PC. De 191,5
5 Lotte van den Donker (Sel) Miss Pommely L1 E Bongerd, PC. De 191
6 Karlijn Santbrink (Sel) Storm L1 D Ravenruiters, PC. De 190,5
7 Ella De Bont (Sel) Mona L1 D Biessum VOF, Manege 182
8 Lotte van Rossum (Sel) Sandokan L1 D Nienoord, PC. 181
9 Dianthe Aanen (Sel) Roos VK L1 C   178,5
10 Indy Tammes (Sel) Saviera L1 D Driesporen, PC. De 177

L2/C-L2/D-L2/E, proef 12 (6 combinaties)
Rang Ruiter Pony Kl. Cat. Vereniging ptn.
1 Jolienke Huisman (Sel) Dior L2 D Oldambt, PC. 210
2 Valerie Orsel (Sel) Hagelkruis Bastiaan L2 E Driesporen, PC. De 205
 
3 Bas Van Rulo (Sel) Ster van Nova stables L2 D Oldambt, PC. 201
4 Pascalle Boxman (Sel) Ivy La Sydney L2 D Niop, PC. 184,5
5 Leonie Drenth (Sel) pol's max L2 D   181
6 Jessica Hunziker (Sel) Pretendent De Civry L2 D Nienoord, PC. 180,5
Terug naar de top

M1, M2, Z1 en Z2 pony's

Ring 5
Datum: 29-06-2019
Aanvang: 08:30

Jury bij C: Brackel, M.J.I.

M1/A-M1/B, proef 15 (1 combinatie)
Rang Ruiter Pony Kl. Cat. Vereniging ptn.
1 Isis Fledderman (Sel) Daisy M1 B Menterwolderuiters, PC. De 182

M1/C-M1/D-M1/E, proef 15 (11 combinaties)
Rang Ruiter Pony Kl. Cat. Vereniging ptn.
1 Loreen Hagedoorn (Sel) Son of Sandreo M1 E Veendam e.o., PC. 202
2 Desiree Veenstra (Sel) Lively Lady M1 D Nienoord, PC. 200,5
3 Ella Offenberg (Sel) Orlando M1 E Menterwolderuiters, PC. De 200
 
4 Marrin Oosting (Sel) Greenfield Lupercus M1 D Neta, PC. 199
5 Sanne Koning (Sel) Neron M1 E Z.E.O., PC. 191,5
6 Mirthe Van den Hoven (Sel) Doe Doe M1 D Menterwolderuiters, PC. De 191,5
7 Celine Krijgsheld (Sel) Riskant M1 E Nienoord, PC. 189
8 Charisse De Wolff (Sel) Goodlands Jenny M1 D Woudruiters, PC. De 186
9 Manon Brinkman (Sel) Oosteind's Zolieta M1 D Goorechtruiters, PC. 185,5
10 Dionne Van der Ploeg (Sel) Honeytanja M1 E Mazeppa, PC. 183
11 Esmée Boxman (Sel) Santos M1 D Niop, PC. 179,5
x Marlissa Huisman (Sel) Ostara's Zionia M1 D Mazeppa, PC. NG

M2/C-M2/D-M2/E, proef 19 (5 combinaties)
Rang Ruiter Pony Kl. Cat. Vereniging ptn.
1 Fleur Van Bon (Sel) Vitell W M2 D Veendam e.o., PC. 212,5
2 Myrthe Geling (Sel) Vanda's Sambuca M2 E Veendam e.o., PC. 203,5
 
3 Ruth Gjaltema (Sel) Sunshine M2 E   196
4 Evelyn Speelman (Sel) Westerveld's Lieve M2 E Driesporen, PC. De 189,5
5 Marieke Flinkert (Sel) Schermeer's Hof Tsarina M2 D Advendo, PC. 187,5

Z1/C-Z1/D-Z1/E, proef 23 (3 combinaties)
Rang Ruiter Pony Kl. Cat. Vereniging ptn.
1 Loreen Hagedoorn Daisy''s Damingo Z1 D Veendam e.o., PC. 225
 
2 Indy De Weerdt Oosterhof''s Kentijn Z1 E Z.E.O., PC. 207,5
3 Eva De Vries Ganzepol's Ardanwen Z1 E Driesporen, PC. De 206,5

Z2/C-Z2/D-Z2/E, proef 91 (2 combinaties)
Rang Ruiter Pony Kl. Cat. Vereniging ptn.
1 Patrick Trijbels (Sel) Samoerai van de Adelaarshoeve Z2 C Niop, PC. 251,5
 
2 Liz Bouman Ruby Z2 D Z.E.O., PC. 243,5
Terug naar de top

M1, M2, Z1 en Z2 dressuur pony's

Ring 6
Datum: 29-06-2019
Aanvang: 08:38

Jury bij C: Heuvel, M.

M1/C-M1/D-M1/E, proef 16 (9 combinaties)
Rang Ruiter Pony Kl. Cat. Vereniging ptn.
1 Desiree Veenstra (Sel) Lively Lady M1 D Nienoord, PC. 211,5
2 Celine Krijgsheld (Sel) Riskant M1 E Nienoord, PC. 190
3 Sanne Koning (Sel) Neron M1 E Z.E.O., PC. 184,5
 
4 Ella Offenberg (Sel) Orlando M1 E Menterwolderuiters, PC. De 184
5 Marrin Oosting (Sel) Greenfield Lupercus M1 D Neta, PC. 183,5
6 Manon Brinkman (Sel) Oosteind's Zolieta M1 D Goorechtruiters, PC. 182,5
7 Esmée Boxman (Sel) Santos M1 D Niop, PC. 179
8 Charisse De Wolff (Sel) Goodlands Jenny M1 D Woudruiters, PC. De 175,5
9 Dionne Van der Ploeg (Sel) Honeytanja M1 E Mazeppa, PC. 170
x Marlissa Huisman (Sel) Ostara's Zionia M1 D Mazeppa, PC. NG

M2/C-M2/D-M2/E, proef 20 (4 combinaties)
Rang Ruiter Pony Kl. Cat. Vereniging ptn.
1 Myrthe Geling (Sel) Vanda's Sambuca M2 E Veendam e.o., PC. 206
 
2 Ruth Gjaltema (Sel) Sunshine M2 E   205
3 Evelyn Speelman (Sel) Westerveld's Lieve M2 E Driesporen, PC. De 184,5
4 Marieke Flinkert (Sel) Schermeer's Hof Tsarina M2 D Advendo, PC. 181,5

Z1/C-Z1/D-Z1/E, proef 24 (3 combinaties)
Rang Ruiter Pony Kl. Cat. Vereniging ptn.
1 Loreen Hagedoorn Daisy''s Damingo Z1 D Veendam e.o., PC. 223
 
2 Indy De Weerdt Oosterhof''s Kentijn Z1 E Z.E.O., PC. 208,5
3 Eva De Vries Ganzepol's Ardanwen Z1

Datum en tijd

Startdatum 29 juni 2019
Einddatum 29 juni 2019

Binnenkort

Er zijn geen komende evenementen

Aangesloten bij

knhs Stichting veilige Paardensport

Bezetting Rijhal

Hal bezet:

Lesindeling springen:
Pony's: Elke wo. van 19:00-20:00
Paarden: Elke wo. van 20:00-21:00

Lesindeling dressuur:
Pony's: Even wkn van 19:00-20:00
Paarden: Even wkn van 20:00-21:00 

Dressuur Hergen van Hall:
3de do. van de maand van 14:00-21:30

Adres

Logo

 

Fauna 4-6, 9642 LX Veendam

06 - 20 38 09 50
e-mail
Ma. t/m zo. 07:00 - 22:00
(direct naar lestijden / bak bezet)