Parkstad Concours Hippique Veendam 29 en 30 juni 2019 - zondag

Lijst gemaakt op: 30-06-2019 16:55:58

Parkstad Concours Hippique Veendam 2019


M1 en B dressuur paarden zondag

Ring 1
Datum: 30-06-2019
Aanvang: 08:30

Jury bij C: Haaijer, H.B.

B/P, proef 3 (7 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging ptn.
1 Kelsey Foederer Don Matcho B P   202
2 Marielle Van Bavel Estafette B P Veendam e.o., RV. 200
 
3 Sharon Muller Heaven B P Niop, RV. 197,5
4 Ria van Dijk Daylight Ontario's M B P   194
5 Nienke de Boer DH Diablo B P   186,5
6 Shelley Arends Falinka B P Veendam e.o., RV. 184
7 Patricia Norder Schofield B P Veendam e.o., RV. 176

M1/P, proef 15 (17 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging ptn.
1 Paula Koenes (Sel) Ilian M1 P Z.E.O., RV. 208
2 Yoëla Venema (Sel) Baronnette M1 P Veendam e.o., RV. 206,5
3 Arenda Faber (Sel) Jasmijn H M1 P Nienoord, RV. 205,5
4 Gerjanne Van den Belt (Sel) Jumbo M1 P Borgmerenruiters, RV. 200,5
5 Inge Nieuwenhuis (Sel) Hongkong R.W. M1 P Blauwe Ruiters, RV. 196
 
6 Mirjam Drenth (Sel) Formidable M1 P Delfzijl, RV. 195
  Linda Kouwenhoven (Sel) Superhorse John player special M1 P Neta, RV. 195
8 Adrienne Flipsen (Sel) Intimo M1 P Waddenruiters, RV. 194
9 Linda Kouwenhoven (Sel) Superhorse Joie de Vivre M1 P Neta, RV. 191,5
10 Mirjam Drenth (Sel) Dante M1 P Delfzijl, RV. 189
11 Marieke Schur (Sel) Carlos Amigo M1 P Driesporen, RV. 188
12 Karin Snijders (Sel) Wopke M1 P   185
13 Marjan Huitsing Zivago M1 P Delfzijl, RV. 181
14 Paula Bareveld - Wiardi (Sel) Hazel-zumara M1 P Z.E.O., RV. 178,5
15 Marjolein Merkelbach (Sel) Elita R.O. M1 P Nienoord, RV. 177
16 Debbie Oudman Cistrona M1 P Z.E.O., RV. 173,5
17 Helma De Bruin (Sel) Ebony Girl B M1 P Z.E.O., RV. 164,5
Terug naar de top

M1 en B dressuur paarden zaterdag

Ring 2
Datum: 30-06-2019
Aanvang: 08:38

Jury bij C: Leeuwen - Arendshorst, M.H. Van

B/P, proef 4 (7 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging ptn.
1 Marielle Van Bavel Estafette B P Veendam e.o., RV. 201,5
2 Ria van Dijk Daylight Ontario's M B P   200
 
3 Kelsey Foederer Don Matcho B P   197
4 Nienke de Boer DH Diablo B P   194,5
5 Sharon Muller Heaven B P Niop, RV. 192,5
6 Patricia Norder Schofield B P Veendam e.o., RV. 183
7 Shelley Arends Falinka B P Veendam e.o., RV. 179,5

M1/P, proef 16 (15 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging ptn.
1 Linda Kouwenhoven (Sel) Superhorse John player special M1 P Neta, RV. 212,5
2 Paula Koenes (Sel) Ilian M1 P Z.E.O., RV. 211,5
3 Yoëla Venema (Sel) Baronnette M1 P Veendam e.o., RV. 207
4 Arenda Faber (Sel) Jasmijn H M1 P Nienoord, RV. 204
 
5 Inge Nieuwenhuis (Sel) Hongkong R.W. M1 P Blauwe Ruiters, RV. 197,5
6 Linda Kouwenhoven (Sel) Superhorse Joie de Vivre M1 P Neta, RV. 195,5
7 Gerjanne Van den Belt (Sel) Jumbo M1 P Borgmerenruiters, RV. 195
8 Karin Snijders (Sel) Wopke M1 P   192,5
9 Adrienne Flipsen (Sel) Intimo M1 P Waddenruiters, RV. 189,5
10 Paula Bareveld - Wiardi (Sel) Hazel-zumara M1 P Z.E.O., RV. 188
11 Marieke Schur (Sel) Carlos Amigo M1 P Driesporen, RV. 186
12 Marjolein Merkelbach (Sel) Elita R.O. M1 P Nienoord, RV. 181
13 Helma De Bruin (Sel) Ebony Girl B M1 P Z.E.O., RV. 178,5
14 Marjan Huitsing Zivago M1 P Delfzijl, RV. 176,5
15 Debbie Oudman Cistrona M1 P Z.E.O., RV. 174,5
Terug naar de top

M2, L1 en L2 paarden zondag
L1 en L2 wordt in handicap verreden

Ring 3
Datum: 30-06-2019
Aanvang: 08:30

Jury bij C: Nijland, A.V.

M2/P, proef 19 (12 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging ptn.
1 Bodien Grijpstra (Sel) Matsje BV M2 P Smidshorn, RV. 200
2 Larissa Molenkamp (Sel) Invester M2 P Borgmerenruiters, RV. 193,5
3 Féline Bakker (Sel) Finn M2 P Z.E.O., RV. 188,5
 
4 Anne-Frederieke Huls (Sel) Flinstone M2 P Woudruiters, RV. 187
5 Stephanie Berends (Sel) Sipko's it's possible M2 P Abdijruiters, RV. De 187
6 Charlotte Aronds (Sel) Loreley von der Heide M2 P Woudruiters, RV. 184
7 Emma Bolt (Sel) Atina S M2 P Winnetou, RV. 182,5
8 Ineke Migchels (Sel) Gauguin M2 P   181,5
9 Annelous Groenwold (Sel) Vampire M2 P Veendam e.o., RV. 179,5
10 Desiree Krimpmann (Sel) Kielshoop Honey Pride M2 P Brinkruiters, RV. 174,5
11 Mandy Kruize Comiro M2 P Woudruiters, RV. 173,5
12 Vera Kedde Adios M2 P   172,5

L1/P-L2/P, proef 7/11 (6 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging ptn.
1 Jeanine Damm Piter Fan 'E Sintelwei L1 P Blauwe Ruiters, RV. 190
2 Miranda Hadders Gaia L1 P Niop, RV. 184,5
 
3 Lianne Kroon Eldorado L2 P Woudruiters, RV. 181
4 Anne-Marije Perdok Rembrand L2 P   179,5
5 Marjette Kuiper Diablo L1 P   179
6 Sanne Muis Good luck manoa L1 P Neta, RV. 174
Terug naar de top

M2, L1 en L2 paarden zondag

Ring 4
Datum: 30-06-2019
Aanvang: 08:38

 
M2/P, proef 20 (11 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging ptn.
1 Larissa Molenkamp (Sel) Invester M2 P Borgmerenruiters, RV. 194,5
2 Stephanie Berends (Sel) Sipko's it's possible M2 P Abdijruiters, RV. De 190,5
3 Annelous Groenwold (Sel) Vampire M2 P Veendam e.o., RV. 188,5
 
4 Anne-Frederieke Huls (Sel) Flinstone M2 P Woudruiters, RV. 186,5
5 Féline Bakker (Sel) Finn M2 P Z.E.O., RV. 186
6 Emma Bolt (Sel) Atina S M2 P Winnetou, RV. 185
7 Ineke Migchels (Sel) Gauguin M2 P   181,5
  Charlotte Aronds (Sel) Loreley von der Heide M2 P Woudruiters, RV. 181,5
9 Vera Kedde Adios M2 P   178
10 Desiree Krimpmann (Sel) Kielshoop Honey Pride M2 P Brinkruiters, RV. 172,5
11 Mandy Kruize Comiro M2 P Woudruiters, RV. 172
x Bodien Grijpstra (Sel) Matsje BV M2 P Smidshorn, RV. NG

L1/P-L2/P, proef 12/8 (6 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging ptn.
1 Lianne Kroon Eldorado L2 P Woudruiters, RV. 201,5
2 Miranda Hadders Gaia L1 P Niop, RV. 191,5
 
3 Sanne Muis Good luck manoa L1 P Neta, RV. 189
4 Jeanine Damm Piter Fan 'E Sintelwei L1 P Blauwe Ruiters, RV. 188
5 Marjette Kuiper Diablo L1 P   182,5
6 Anne-Marije Perdok Rembrand L2 P   181,5
Terug naar de top

Z1 dressuur paarden zondag

Ring 1
Datum: 30-06-2019
Aanvang: 13:00

Jury bij C: J. Alberts

Z1/P, proef 23 (16 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging ptn.
1 Monique Van der Meij (Sel) Sandokan Z1 P Nienoord, RV. 236
2 Margot Arkema (Sel) De Haarhof Happy4feet Z1 P Nienoord, RV. 225
3 Merel Kramer (Sel) Ivaristo Z1 P Marneruiters, RV. De 224
4 Marsha Smits (Sel) Highlight Z1 P Niop, RV. 221
 
5 Anouk Blom (Sel) Henton-D Z1 P Z.E.O., RV. 217
6 Fleur Smits (Sel) Actie W Z1 P Niop, RV. 216
7 Marsha Smits (Sel) Guppie Z1 P Niop, RV. 215
8 Lisanne Boer (Sel) Soulignac Biolley HH Z1 P Z.E.O., RV. 213
9 Mirjam Eitens Dureina Z1 P Laarwoud, RV. 210
10 Julot Scheidema (Sel) Elena Eclipse Z1 P Bongerd, RV. 207
  Randy Blom (Sel) Impression Z1 P Niop, RV. 207
12 Marije Schelfhorst A - Mila Z1 P WWR, RV. 206
13 Nienke Van Dam Braso Z1 P Z.E.O., RV. 204
14 Robin Luurssen (Sel) Erebie A.N. Z1 P Boterdiep Ruiters, RV. 202
15 Sien Westerhof (Sel) Zonique Z1 P Wijk, Manege, Stal De 199
16 Sanne De Vries Endless Day Z1 P Veendam e.o., RV. 197
Terug naar de top

Z1 dressuur paarden zondag

Ring 2
Datum: 30-06-2019
Aanvang: 13:08

Jury bij C: Koning, H.J. De

Z1/P, proef 24 (16 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging ptn.
1 Monique Van der Meij (Sel) Sandokan Z1 P Nienoord, RV. 243
2 Merel Kramer (Sel) Ivaristo Z1 P Marneruiters, RV. De 222,5
3 Marsha Smits (Sel) Highlight Z1 P Niop, RV. 221,5
4 Marsha Smits (Sel) Guppie Z1 P Niop, RV. 221
 
5 Margot Arkema (Sel) De Haarhof Happy4feet Z1 P Nienoord, RV. 219
6 Lisanne Boer (Sel) Soulignac Biolley HH Z1 P Z.E.O., RV. 217,5
7 Julot Scheidema (Sel) Elena Eclipse Z1 P Bongerd, RV. 215
8 Fleur Smits (Sel) Actie W Z1 P Niop, RV. 214,5
9 Nienke Van Dam Braso Z1 P Z.E.O., RV. 212,5
10 Mirjam Eitens Dureina Z1 P Laarwoud, RV. 212
11 Anouk Blom (Sel) Henton-D Z1 P Z.E.O., RV. 210,5
12 Sien Westerhof (Sel) Zonique Z1 P Wijk, Manege, Stal De 202
  Robin Luurssen (Sel) Erebie A.N. Z1 P Boterdiep Ruiters, RV. 202
14 Marije Schelfhorst A - Mila Z1 P WWR, RV. 201,5
15 Randy Blom (Sel) Impression Z1 P Niop, RV. 201
16 Sanne De Vries Endless Day Z1 P Veendam e.o., RV. 174,5
Terug naar de top

Z1 en ZZL paarden

Ring 3
Datum: 30-06-2019
Aanvang: 13:00

Jury bij C: Holm, J.

Z1/P, proef 23 (14 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging ptn.
1 Karlijn Van Vugt (Sel) Ice De Jeu Z1 P Blauwe Ruiters, RV. 239,5
2 Liz Bouman (Sel) Happymood hf Z1 P Z.E.O., RV. 234
3 Esther Coenraadts (Sel) Ignado Z1 P Neta, RV. 228,5
4 Simone Benthem (Sel) Isidoor Z1 P Veendam e.o., RV. 221,5
 
5 Mandy Wiebrants Fay Z1 P Driesporen, RV. 219
6 Estelle Hilbrants Estelle's Invito Z1 P Exloo, RV. 216,5
7 Jennifer Veenstra (Sel) Jonkers'Jayden Z1 P Nienoord, RV. 214,5
8 Dorothy Koning (Sel) Chealsey Jane Z1 P S.E.O., RV. 212,5
9 Laily Barelds - Willemsen (Sel) Hilton Z1 P Nienoord, RV. 212,5
10 Gerrianne Vos (Sel) Ecole De Vie Z1 P Neta, RV. 206
11 Aafke Scharft (Sel) Holly Z1 P Delfzijl, RV. 203
  Nadia Scholtmeijer (Sel) Wairan Z1 P Bongerd, RV. 203
13 Jessica Meiring (Sel) Githe Z1 P Neta, RV. 199,5
14 Shannon Kale Don Danté Z1 P Hullen, RV. De 191,5

ZZL/P, proef 31 (8 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging ptn.
1 Saskia Knol (Sel) ShipFund's Halivia ZZL P Veendam e.o., RV. 238
2 Marloes Oosterhof (Sel) Hudson ZZL P Veendam e.o., RV. 232
 
3 Esther Coenraadts (Sel) Gabon ZZL P Neta, RV. 224,5
4 Lisanne Dinkela (Sel) Grandeur ZZL P Z.E.O., RV. 223,5
5 Marion Warntjes (Sel) Eleo ZZL P Veendam e.o., RV. 223
6 Féline Bakker (Sel) Vennedy ZZL P Z.E.O., RV. 222,5
7 Jackelien Otten (Sel) Faye Rouge ZZL P Boterdiep Ruiters, RV. 218,5
8 Marjolein Merkelbach (Sel) Beau-pina ZZL P Nienoord, RV. 211,5
Terug naar de top

Z1 en ZZL paarden zondag

Ring 4
Datum: 30-06-2019
Aanvang: 13:08

Jury bij C: Merwe - Huizinga, K.D.C. Van de

Z1/P, proef 24 (13 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging ptn.
1 Karlijn Van Vugt (Sel) Ice De Jeu Z1 P Blauwe Ruiters, RV. 234
2 Esther Coenraadts (Sel) Ignado Z1 P Neta, RV. 229,5
3 Jennifer Veenstra (Sel) Jonkers'Jayden Z1 P Nienoord, RV. 228
4 Laily Barelds - Willemsen (Sel) Hilton Z1 P Nienoord, RV. 226,5
 
5 Aafke Scharft (Sel) Holly Z1 P Delfzijl, RV. 225
6 Liz Bouman (Sel) Happymood hf Z1 P Z.E.O., RV. 222,5
7 Dorothy Koning (Sel) Chealsey Jane Z1 P S.E.O., RV. 220
8 Estelle Hilbrants Estelle's Invito Z1 P Exloo, RV. 218,5
9 Mandy Wiebrants Fay Z1 P Driesporen, RV.

Datum en tijd

Startdatum 30 juni 2019
Einddatum 30 juni 2019

Binnenkort

Er zijn geen komende evenementen

Aangesloten bij

knhs Stichting veilige Paardensport

Bezetting Rijhal

Hal bezet:

Lesindeling springen:
Pony's: Elke wo. van 19:00-20:00
Paarden: Elke wo. van 20:00-21:00

Lesindeling dressuur:
Pony's: Even wkn van 19:00-20:00
Paarden: Even wkn van 20:00-21:00 

Dressuur Hergen van Hall:
3de do. van de maand van 14:00-21:30

Adres

Logo

 

Fauna 4-6, 9642 LX Veendam

06 - 20 38 09 50
e-mail
Ma. t/m zo. 07:00 - 22:00
(direct naar lestijden / bak bezet)